Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Lyžařská škola

Skiareál Lipno » Lyžařská škola » Instruktorské kurzy » Snowboardové kurzy » Instruktor snowboardingu

Instruktor snowboardingu

 

Kurz „Instruktor snowboardingu“ je akreditován MŠMT. Je určen především pro širokou veřejnost, která chce prohloubit své dovednosti a znalosti v oblasti snowboardingu nebo chce aktivně působit v komerčních školách jako instruktor.

Termíny kurzů: 4. - 13. 12. 2015, 22. - 31. 1. 2016
Místo konání: Lipno nad Vltavou - Skiareál Lipno
Cena: zdarma při spolupráci s lyžařskou školou Skischool Lipno
(účastník si hradí pouze ubytování a stravu)
5.900,- Kč pro veřejnost, bez spolupráce s lyžařskou školou
Cena zahrnuje: Ubytování, 9 denní skipas, lektorné, studijní a výukové materiály

Náplň kurzu

Praktická část realizovaná v dopoledních a odpoledních blocích na svahu zaměřená na techniku sjíždění a zatáčení od všeobecné snowboardové průpravy, smýkaných oblouků až po řezané oblouky. Součástí techniky je také jízda v boulích a hlubokém sněhu. Jízda na switch. Metodika výuky od začátečníků až po pokročilé. Samostatné metodické výstupy.

Teoretická část kurzu je realizována formou večerních přednášek. Obsahuje metodiku výuky snowboardingu, první pomoc, zásady bezpečného pohybu na horách, snowboardovou výstroj a výzbroj. Součástí teoretické části je také videorozbor techniky sjíždění a zatáčení.

Cíl kurzu

Osvojení základních snowboardových technik a samostatné vedení výukového procesu.

Absolvent, který úspěšně splní všechny požadavky kurzu, získá licenci „Instruktor snowboardingu“. Podle nových akreditačních podmínek má tato licence neomezenou platnost. Není nutné ji obnovovat. Na základě této licence je možnost požádat o vystavení živnostenského listu.

 

Poptávka instruktorského kurzu