Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Novinky

Skiareál Lipno » Novinky » Na Lipně panují ideální podmínky

Na Lipně panují ideální podmínky

pondělí, 9. února 2015

 
13

Na Lipně jsou v těchto dnech ideální podmínky pro lyžování. Lyžaři mohou využít všechny sjezdovky o celkové délce téměř 10 km. Leží na nich 40 - 80 cm přírodního a technického sněhu. Během víkendu jsme se navíc dočkali další sněhové nadílky. Lyžování si tak můžete užívat na čerstvém prašanu.

Otevřen je také skicross a snowpark. Skiareál Lipno je tak v plné přepravní kapacitě. Fungují všechny lanovky i pojízdné koberce ve Fox parku. Lyžuje se každý den od 8.30 do 16 hodin a večer od 18 do 21 hodin.

Pokud nemáte vlastní lyžařské vybavení, můžete si ho zapůjčit v naší půjčovně Intersport Rent, která se nachází přímo na centrálním parkovišti. Naši proškolení pracovníci vám přímo na místě seřídí lyže či snowboard dle vašich fyzických propozic, abyste si lyžování co nejvíce užili. POkud si navíc půjčíte lyžařský set, získáte s LIPNO CARD 10% slevu na skipas.

Každý den se děti mohou těšit na animace s lišákem Foxem, který si pro ně vždy odpoledne připravil zábavu a soutěže ve Fox parku. Přehled akcí najdete v kalendáři akcí.
 

Kalendář akcí   Půjčovna lyžařského vybavení   Rezervace ubytování